Apple iPhone 11 64GB Black
Elite • ელიტიარ არის მარაგში












iPhone 11 64GB Black
| ფერი: | შავი |
| WLAN: | კი |
| GPS: | კი |
| მიკროფონი: | yes |
| გრაფიკული პროცესორი: | Apple GPU (4-core graphics) |
| ეკრანის დაცვა: | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| განზომილება: | 150.9 x 75.7 x 8.3 mm (5.94 x 2.98 x 0.33 in) |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 828x1792 |
| პროცესორი: | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| ეკრანის ტიპი: | Liquid Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, stereo sound rec. |
| USB პორტი: | Lightning, USB 2.0 |
| ჩიფსეტი: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6" |
| სენსორები: | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| წონა: | 194 g (6.84 oz) |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| მთავარი კამერა: | 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS |
| ოპერაციული სისტემა: | iOS 13, upgradable to iOS 15.4.1 |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IP68 dust/water resistant (up to 2m for 30 mins) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 3110 mAh, non-removable (11.91 Wh) |
| გამოშვების თარიღი: | 2019, September 10 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame (7000 series) |
| სიმ ბარათი: | Single SIM (Nano-SIM and/or eSIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) - for China |
| დამატებითი მეხსიერება: | No |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| დინამიკები: | Yes, with stereo speakers |
| სტერეო: | yes |
| რადიო: | no |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 18W, 50% in 30 min (advertised) |
| ეკრანის ზომა: | 6.1 |
| კამერა 2: | 12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/3.6" |
| WLAN: | კი |
| ეკრანის ტიპი: | Liquid Retina IPS LCD, 625 nits |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/2.2, 23mm (wide) |
| კამერა: | 12 MP, f/1.8; 12 MP, f/2.4 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 3110 mAh |
| WLAN: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: |