Apple iPhone 12 64GB Purple
Elite • ელიტიარ არის მარაგში




iPhone 12 64GB Purple
| WLAN: | კი |
| GPS: | კი |
| ფერი: | იასამნისფერი |
| გრაფიკული პროცესორი: | Apple GPU (4-core graphics) |
| USB პორტი: | Lightning, USB 2.0 |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6" |
| სენსორები: | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| სიმ ბარათი: | Single SIM (Nano-SIM and/or eSIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) - for China |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| დინამიკები: | Yes, with stereo speakers |
| ეკრანის ზომა: | 6.1 |
| განზომილება: | 146.7 x 71.5 x 7.4 mm (5.78 x 2.81 x 0.29 in) |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1170x2532 |
| პროცესორი: | Hexa-core (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| ეკრანის ტიპი: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 625 nits (HBM), 1200 nits (peak) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 30fps), stereo sound rec. |
| ჩიფსეტი: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| წონა: | 164 g (5.78 oz) |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| მთავარი კამერა: | 12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS |
| ოპერაციული სისტემა: | iOS 14.1, upgradable to iOS 15.4.1 |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IP68 dust/water resistant (up to 6m for 30 mins) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 2815 mAh, non-removable (10.78 Wh) |
| გამოშვების თარიღი: | 2020, October 13 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame |
| ეკრანის დაცვა: | Scratch-resistant ceramic glass, oleophobic coating |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 20W, 50% in 30 min (advertised) |
| კამერა 2: | 12 MP, f/2.4, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/3.6"12 MP, f/2.4, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/3.6" |
| WLAN: | კი |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/2.2, 23mm (wide) |
| ეკრანის ტიპი: | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 2815 mAh, 20W |
| კამერა: | 12 MP, f/1.6; 12 MP, f/2.4 |











