მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიApple iPhone 15 Pro Max 1TB Black Titanium
Apple iPhone 15 Pro Max 1TB Black Titanium
Elite • ელიტიარ არის მარაგში




















iPhone 15 Pro Max 1TB Black Titanium
| GPS: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| ეკრანის ზომა: | 6.7 |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1290 x 2796 |
| ეკრანის ტიპი: | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 2000 nits (HBM) |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR, Cinematic mode (4K@24/30fps) |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| კამერა 3: | 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF |
| ეკრანის დაცვა: | Ceramic Shield glass |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM - International |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| განზომილება: | 159.9 x 76.7 x 8.3 mm |
| პროცესორი: | Hexa-core (2x3.78 GHz + 4) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, Cinematic mode (4K@24/30fps), 3D (spatial) video, stereo sound rec. |
| USB პორტი: | USB Type-C 3.0 |
| ჩიფსეტი: | Apple A17 Pro (3 nm) |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF, OIS |
| წონა: | 221 g |
| ოპერაციული სისტემა: | iOS 17 |
| გრაფ იკული პროცესორი: | Apple GPU (6-core graphics) |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IP68 dust/water resistant (up to 6m for 30 min) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 4422 mAh |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, September 12 |
| აწყობა: | Glass front (Corning-made glass), glass back (Corning-made glass), titanium frame (grade 5) |
| დატენვის ტიპი: | Wired, 50% in 30 min (advertised) |
| კამერა 2: | 12 MP, f/2.8, 120mm (periscope telephoto), 1.12µm, dual pixel PDAF, 3D sensor‑shift OIS, 5x optical zoom |
| კამერა: | 48 MP, f/1.8, 12 MP, f/2.8, 2 MP, f/2.2 |
| ფერი: | ტიტანის შავი |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 |
| მეხსიერება: | 1024 |
| ზედაპირის მასალა: | პრემიუმი (2 წლიანი შეცვლითი გარანტია) |













