Apple iPhone SE 64GB White
Elite • ელიტიარ არის მარაგში
















iPhone SE 64GB White
| ფერი: | თეთრი |
| WLAN: | კი |
| GPS: | კი |
| მიკროფონი: | yes |
| გრაფიკული პროცესორი: | Apple GPU (4-core graphics) |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| პროცესორი: | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| USB პორტი: | Lightning, USB 2.0 |
| ჩიფსეტი: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| ოპერაციული სისტემა: | iOS 13, upgradable to iOS 15.4.1 |
| დამატებითი მეხსიერება: | No |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| დინამიკები: | Yes, with stereo speakers |
| სტერეო: | yes |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 18W, 50% in 30 min (advertised) |
| განზომილება: | 138.4 x 67.3 x 7.3 mm (5.45 x 2.65 x 0.29 in) |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 750x1334 |
| ეკრანის ტიპი: | Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, OIS, stereo sound rec. |
| სელფი კამერა: | 7 MP, f/2.2 |
| სენსორები: | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer |
| წონა: | 148 g (5.22 oz) |
| მთავარი კამერა: | 12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 1821 mAh, non-removable (6.91 Wh) |
| გამოშვების თარიღი: | 2020, April 15 |
| აწყობა: | Glass front, glass back, aluminum frame |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps; gyro-EIS |
| ეკრანის ზომა: | 4.7 |
| WLAN: | კი |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 1821 mAh, 18W |
| კამერა: | 12 MP, f/2.2, 29mm |



