მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიApple iPhone SE Gen 3 128GB Midnight
Apple iPhone SE Gen 3 128GB Midnight
Elite • ელიტიარ არის მარაგში








iPhone SE Gen 3 128GB Midnight
| WLAN: | კი |
| GPS: | კი |
| მიკროფონი: | yes |
| რადიო: | yes |
| გრაფიკული პროცესორი: | Apple GPU (4-core graphics) |
| ჩიფსეტი: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| USB პორტი: | Lightning, USB 2.0 |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| დინამიკები: | Yes, with stereo speakers |
| სტერეო: | yes |
| განზომილება: | 138.4 x 67.3 x 7.3 mm (5.45 x 2.65 x 0.29 in) |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 750x1334 |
| ეკრანის ტიპი: | Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, OIS, stereo sound rec. |
| სელფი კამერა: | 7 MP, f/2.2 |
| სენსორები: | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins) |
| აწყობა: | Glass front, glass back, aluminum frame |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM |
| ეკრანის ზომა: | 4.7 |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 20W, 50% in 30 min (advertised) |
| ფერი: | Midnight |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, March 08 |
| პროცესორი: | Hexa-core (2xX.XX GHz Avalanche + 4xX.XX GHz Blizzard) |
| წონა: | 144 g (5.08 oz) |
| ოპერაციული სისტემა: | iOS 15.4, upgradable to iOS 15.4.1 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 2018 mAh, non-removable (6.96 Wh) |
| ეკრანის დაცვა: | Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
| დამატებითი მეხსიერება: | 12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS |
| სელფი კა მერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30/120fps; gyro-EIS |






