მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიGoogle Pixel 7 Pro 5G 12GB/256GB Obsidian
Google Pixel 7 Pro 5G 12GB/256GB Obsidian
Elite • ელიტიარ არის მარაგში






Pixel 7 Pro 5G 12/256GB Obsidian
| GPS: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| ეკრანის ზომა: | 6.7 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 GB |
| სენსორები: | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass Victus |
| კამერის დამატებითი თვისება: | Dual-LED flash, Pixel Shift, Auto-HDR, panorama |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | Auto-HDR, panorama |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1440X3120 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass Victus), glass back (Gorilla Glass Victus), aluminum frame |
| USB პორტი: | usb type-c 3.2 |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM |
| პროცესორი: | Octa-core (2x2.85 GHz Cortex-X1 & 2x2.35 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS, OIS, 10-bit HDR |
| ჩიფსეტი: | Google Tensor G2 (5 nm) |
| სელფი კამერა: | 10.8 MP, f/2.2, 21mm (ultrawide), 1/3.1", 1.22µm |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G710 MP7 |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| განზომილება: | 162.9 x 76.6 x 8.9 |
| წონა: | 212 |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, October 06 |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| ფერი: | ობსიდიანი |
| ეკრანის ტიპი: | LTPO AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1000 nits, 1500 nits (peak) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 5000 mAh, 23W |
| დატენვის ტიპი: | 23W wired, PD3.0, 50% in 30 min (advertised) |
| კამერა 2: | 48 MP, f/3.5, 120mm (telephoto), 1/2.55", 0.7µm, multi-directional PDAF, OIS, 5x optical zoom |
| კამერა 3: | 12 MP, f/2.2, 126˚ (ultrawide), 1/2.9", 1.25µm, AF |
| კამერა: | 50 f/1.9, 25mm; 48 f/3.5,120mm; 12 MP, f/2.2 |



