GORENJE REA35 KC IN
Elite • ელიტიარ არის მარაგში




REA35 KC IN
| რეჟიმები: | გაგრილება/გათბობა |
| ინვენტორული: | კი |
| ენერგო ეფექტურობის კლასი: | A |
| ტიპი: | კედელზე ჩამოსაკიდებელი |
| სამუშაო ტემპერატურის დიაპაზონი: | -15(მშრალი კლიმატი) / 43 |
| მაქსიმალური გაგრილების არეალი: | 40 |
| BTU: | 12000 |
| ინვენტორული: | ✔ |
| null: | კი |
| ჩუმი რეჟიმი: | კი |
| ვინტილაცია: | კი |
| ავტომატური რესტარტი: | კი |
| სწრაფი გაგრილება: | კი |
| ალერგიისგან დაცვა: | კი |
| ტაიმერი: | კი |
| ჰაერის გამოშრობა: | კი |
| თვითწმენდვა: | კი |
| ფილტრი: | ნახშირის ფილტრი |
| დაბერვის გარეშე გაგრილება: | არა |
| ტურბო რეჟიმი: | ✔ |
| ტაიმერი: | ✔ |
| null: | ✔ |
| ფერი: | თეთრი |
| მილის ზომები: | 18 mm |
| მილის ზომები: | 18 |
| ფერი: | თეთრი |
| ძაბვა: | 220-240 |
| ფაზა: | 1 |
| ფრეონის ტიპი: | R32 |
| ენერგო ეფექტურობის კლასი (გაგრილება): | A++ |
| ენერგო ეფექტურობის კლასი (გათბობა): | A+ |
| ტემპერატურის კონტროლი: | ✔ |
| ავტომატური რეჟიმი: | ✔ |
| დისტანციური მართვა: | ✔ |
| გათბობა: | ✔ |
| გაგრილება: | ✔ |
| COP: | 3.62 |
| ხმაურის დონე: | 39/56 |
| EER: | 2.98 |
| ტემპერატურა: | -20 - +50 |
| სატესტო ატრიბუტი: | 1050/1140 |
| პროცესორის მოდელი: | სპლიტ სისტემა |
| ეკრანის ზომა: | ✔ |
| სიღრმე: | ✔ |
| სერია: | არა |
| ბირთვების რაოდენობა: | 12000 |
| გრაფიკული პროცესორი: | 30-40 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 3800 W |
| ეკრანის ტიპი: | 82.2 x 25.8 x 20.3 |
| SSD: | 3400 W |
| სიკაშკაშე: | 7.7 |
| გრაფიკული პროცესორი: | 40 |
| SSD: | 3400 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 3800 |
მსგავსი პროდუქცია
1649.99 ₾
1799.99 ₾
1599.99 ₾
1799.99 ₾