მტვერსასრუტი Dreame D10s EU
Xiaomi • შაომიარ არის მარაგში

დასუფთავების რადიუსი: 250 მ²
დამუხტვის დრო: 300 წთ
ელემენტის მუშაობის ხანგრძლივობა: 280 წთ
მტვრის შემგროვებლის მოცულობა: 0.4 ლ
დამუხტვის დრო: 300 წთ
ელემენტის მუშაობის ხანგრძლივობა: 280 წთ
მტვრის შემგროვებლის მოცულობა: 0.4 ლ
| ფერი: | თეთრი |
| მტვრის კონტეინერის ზომა: | 0.57 ლ |
| ხმაურის დონე: | 63 db |
| ძაბვა: | 220V-240V |
| სიმძლავრე: | 5000 W |
| წყლის რეზერვუარის მოცულობა: | 0.235 ლ |
| დამუხტვის დრო: | 6 სთ |
| მუშაობის ხანგრძლივობა: | 280 წთ |
| ელემენტის ტიპი: | 5200 mAh |
| წონა: | 3.6 კგ |
| მტვერსასრუტის ტიპი: | რობოტი |
მსგავსი პროდუქცია
ბოლოს ნანახი პროდუქცია
- 17%
289.00 ₾
349.00 ₾
- 31%
89.00 ₾
129.00 ₾
- 23%
1299.00 ₾
1699.00 ₾
- 29%
1199.99 ₾
1699.99 ₾









































































































































