Samsung Galaxy A14 128GB Silver
Elite • ელიტიარ არის მარაგში






A14 128GB Silver SM-A145FZSVCAU
| ფერი: | ვერცხლისფერი |
| WLAN: | კი |
| GPS: | კი |
| ყურსასმენის ჯეკი: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| დინამიკები: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ეკრანის ზომა: | 6.6 |
| აწყობა: | Glass front, plastic back, plastic frame |
| ეკრანის ტიპი: | PLS LCD |
| კამერის დამ ატებითი თვისება: | LED flash, panorama, HDR |
| კამერა 3: | 2 MP, f/2.4, (macro) |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| მთავარი კამერა: | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| სიმ ბარათი: | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| სელფი კამერა: | 1080p@30fps |
| კამერა 2: | 5 MP, f/2.2, (ultrawide) |
| წონა: | 201 g |
| რადიო: | Unspecified |
| განზომილება: | 167.7 x 78 x 9.1 mm |
| ჩიფსეტი: | Exynos 850 8 nm |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13, One UI Core 5.1 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G52 MP1 |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, February 28 |
| დატენვის ტიპი: | 15W wired |
| პროცესორი: | Quad Core 2.0 GHz Cortex-A55 & Quad Core 2.0 GHz Cortex-A55 |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1080x2408 |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | 13 MP, f/2.0, (wide) |
| WLAN: | კი |
| დინამიკები: | კი |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh, 15W |
| კამერა: | 50MP f/1.8; 5 f/2.2; 2 f/2.4 |
| ყურსასმენის ჯეკი: | ✔ |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |




