მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიSamsung Galaxy A04 3GB 32GB Brown
Samsung Galaxy A04 3GB 32GB Brown
Elite • ელიტიარ არის მარაგში








| GPS: | კი |
| ფერი: | ყავისფერი |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 720x1600 |
| სენსორები: | Accelerometer, proximity |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh |
| ეკრანის ზომა: | 6.5 |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| აწყობა: | Glass front, plastic back, plastic frame |
| ეკრანის ტიპი: | PLS LCD |
| სელფი კამერა: | 5 MP, f/2.2 |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash |
| სიმ ბარათი: | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| კამერა 2: | 2 MP, f/2.4, (depth) |
| წონა: | 192 g |
| განზომილება: | 164.4 x 76.3 x 9.1 mm |
| პროცესორი: | Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.8 GHz) |
| WLAN: | კი |
| დინამიკები: | კი |
| ჩიფსეტი: | MediaTek Helio P35 (12nm) |
| კამერა: | 50 MP, f/1.8; 2 MP, f/2.4 |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, August 24 |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | კი |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 12, One UI Core 5.0 |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | ✔ |
| GPS: | ✔ |