მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიSamsung Galaxy A04s 4GB/64GB Black
Samsung Galaxy A04s 4GB/64GB Black
Elite • ელიტიარ არის მარაგში












A04s 4GB/64GB BLACK SM-A047FZKGCAU
| ფერი: | შავი |
| WLAN: | კი |
| ყურსასმენის ჯეკი: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| დინამიკები: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| მიკროფონი: | კი |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 720x1600 |
| სიმ ბარათი: | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| ეკრანის ზომა: | 6.5 |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| აწყობა: | Glass front, plastic back, plastic frame |
| კამერა 3: | 2 MP, f/2.4, (depth) |
| კამერა 2: | 2 MP, f/2.4, (macro) |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, panorama, HDR |
| სელფი კამერა: | 5 MP, f/2.2, (wide) |
| მთავარი კამერა: | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| პროცესორი: | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| ჩიფსეტი: | Exynos 850 (8nm) |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G52 |
| GPS: | GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| განზომილება: | 164.7 x 76.7 x 9.1 mm |
| ეკრანის ტიპი: | PLS LCD, 90Hz, 400 nits (peak) |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer Virtual Proximity Sensing |
| წონა: | 195 g |
| ოპერაციული ს ისტემა: | Android 12, One UI Core 4 |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, September 22 |
| WLAN: | კი |
| დინამიკები: | კი |
| მიკროფონი: | კი |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh, 15W |
| კამერა: | 50MP, f/1.8; 2MP, f/2.4; 2MP, f/2.4 |
| ყურსასმენის ჯეკი: | ✔ |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |



