Samsung Galaxy A23 128GB Black
Elite • ელიტიარ არის მარაგში












A23 128GB Black SM-A235FZKKCAU
| ფერი: | შავი |
| WLAN: | კი |
| მიკროფონი: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| დინამიკები: | კი |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1080x2400 |
| GPS: | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| სიმ ბარათი: | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ეკრანის ზომა: | 6.6 |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass 5 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, panorama, HDR |
| კამერა 3: | 2 MP, f/2.4, (macro) |
| კამერა 4: | 2 MP, f/2.4, (depth) |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass Virtual proximity sensing |
| წონა: | 195 g (6.88 oz) |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 610 |
| პროცესორი: | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| ჩიფსეტი: | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 12, One UI 4.1 |
| სელფი კამერა: | 8 MP, f/2.2, (wide) |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, March 04 |
| კამერა 2: | 5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/5", 1.12µm |
| განზომილება: | 164.5 x 76.9 x 8.4 mm (6.48 x 3.03 x 0.33 in) |
| ეკრანის ტიპი: | PLS LCD, 90Hz |
| მთავარი კამერა: | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF, OIS |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 25W |
| WLAN: | ✔ |


