Samsung Galaxy M14 128GB Blue
Elite • ელიტიარ არის მარაგში

M14 128GB BLUE SM-M146BZBVCAU
| ფერი: | ლურჯი |
| GPS: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ეკრანის ზომა: | 6.6 |
| აწყობა: | Glass front, plastic back, plastic frame |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| კამერა 3: | 2 MP, f/2.4, (depth) |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| კამერა 2: | 2 MP, f/2.4, (macro) |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, panorama, HDR |
| სიმ ბარათი: | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| პროცესორი: | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| სელფი კამერა: | 13 MP, f/2.0, (wide) |
| დატენვის ტიპი: | 15W wired |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1080x2408 |
| WLAN: | კი |
| დინამიკები: | კი |
| მიკროფ ონი: | კი |
| წონა: | 206 g |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13, One UI 5 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G68 MP2 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 6000 mAh, 15W |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, March 08 |
| კამერა: | 50MP f/1.8; 2MP f/2.4; 2MP f/2.4 |
| განზომილება: | 2023, March 08 |
| ეკრანის ტიპი: | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| ჩიფსეტი: | Exynos 1330 (5nm) |
| ყურსასმენის ჯეკი: | ✔ |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| ფერი: | ცისფერი |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |


