მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიSamsung Galaxy S23 Ultra 1TB Phantom Black
Samsung Galaxy S23 Ultra 1TB Phantom Black
Elite • ელიტიარ არის მარაგში






S23 Ultra 1TB Phantom Black SM-S918BZKPCAU
| ფერი: | შავი |
| GPS: | კი |
| NFC ტექნოლ ოგია: | კი |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, auto-HDR, panorama |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1440x3088 |
| სენსორები: | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| ეკრანის ზომა: | 6.8 |
| USB პორტი: | USB Type-C 3.2, OTG |
| ოპერაციული სისტემ ა: | Android 13, One UI 5.1 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 740 |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, February 01 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass Victus 2), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | Dual video call, Auto-HDR, HDR10+ |
| დატენვის ტიპი: | 45W wired, PD3.0 |
| განზომილება: | 163.4 x 78.1 x 8.9 mm |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| დინამიკები: | კი |
| მიკროფონი: | კი |
| სტერეო: | კი |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Ion 5000 mAh, 45W |
| ეკრანის ტიპი: | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz |
| ჩიფსეტი: | Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 8K@24/30fps, 4K@30/60fps |
| კამერა: | 200 f/1.7; 10 f/4.9; 10 f/2.4; 12 f/2.2 |
| ფერი: | Phantom Black |
| სელფი კამერა: | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide) |
| წონა: | 234 g |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM or Dual SIM (2 Nano-SIMs and eSIM, dual stand-by) IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass Victus 2 Always-on display |
| კამერა 2: | 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| კამერა 3: | 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video |
| დინამიკები: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM or Dual SIM (2 Nano-SIMs and eSIM, dual stand-by) |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |










