| ფერი: | ნაცრისფერი |
| მიკროფონი: | კი |
| ეკრანის ზომა: | 10.5 |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| დინამიკები: | კი |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1200x1920 |
| GPS: | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| სტერეო: | კი |
| მთავარი კამერა: | 8 MP, AF |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 15W |
| ეკრანის ტიპი: | TFT LCD |
| განზომილება: | 246.8 x 161.9 x 6.9 mm (9.72 x 6.37 x 0.27 in) |
| პროცესორი: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| ჩიფსეტი: | Unisoc Tiger T618 (12 nm) |
| წონა: | 508 g (1.12 lb) |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 11, One UI 3 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali G52 MP2 |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 7040 mAh, non-removable |
| გამოშვების თარიღი: | 2021, December 15 |
| სტერეო: | Yes |