| GPS: | კი |
| ფერი: | ნაცრისფერი |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1600x2560 |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, HDR, panorama |
| ფერი: | გრაფიტი |
| USB პორტი: | usb type -c |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| ეკრანის ზომა: | 11.0 |
| ეკრანის ტიპი: | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| აწყობა: | Glass front, aluminum frame, aluminum back |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13, One UI 5.1 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 740 |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| დინამიკები: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| განზომილება: | 254.3 x 165.8 x 5.9 mm |
| ჩიფსეტი: | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| სენსორები: | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass Wireless Samsung DeX |
| წონა: | 498 g |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 8400 mAh |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, July 26 |
| დატენვის ტიპი: | 45W wired |
| კამერა 2: | 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF |
| GPS: | ✔ |
| მეხსიერება: | 128 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 |