მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიSamsung Galaxy Z Flip5 Lavender 256GB
Samsung Galaxy Z Flip5 Lavender 256GB
Elite • ელიტიარ არის მარაგში






Galaxy Z Flip 5 Light Pink 256 GB SM-F731BLIGCAU
| GPS: | კი |
| ფერი: | ვარდისფერი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| ეკრანის ზომა: | 6.7 |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, HDR, panorama |
| კამერა 2: | 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm |
| USB პორტი: | usb type-c 3.2 |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1080x2640 |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30fps |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 740 |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| ჩიფსეტი: | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| წონა: | 187 g |
| ელემენტის ტიპი/ზო მა: | Li-Po 3700 mAh, 25W |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, July 26 |
| განზომილება: | Unfolded: 165.1 x 71.9 x 6.9 mm / Folded: 85.1 x 71.9 x 15.1 mm |
| ეკრანის ტიპი: | Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak) |
| სელფი კამერა: | 10 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1.22µm |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13, One UI 5.1.1 |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IPX8 water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| აწყობა: | Plastic front (opened), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame |
| დატენვის ტიპი: | 25W wired, 50% in 30 min (advertised) |
| კამერა: | 12 MP, f/1.8, 24mm, 12 MP, f/2.2, 123˚ |
| ფერი: | იისფერი |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |
| მეხსიერება: | 256 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 |



