Samsung Galaxy Z Fold 4 Beige
Elite • ელიტიარ არის მარაგში
































Galaxy Z Fold 4 Beige SM-F936BZEBCAU
| ფერი: | კრემისფერი |
| დინამიკები: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| მიკროფონი: | კი |
| სტერეო: | კი |
| GPS: | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, HDR, panorama |
| დატენვის ტიპი: | Fast charging 25W, 50% in 30 min (advertised) |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 GB |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 730 |
| ეკრანის ტიპი: | Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (peak) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+ |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IPX8 water resistant (up to 1.5m for 30 mins) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 4400 mAh, non-removable |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| ეკრანის ზომა: | 7.6 |
| კამერა 3: | 12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultrawide), 1.12µm |
| WLAN: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) |
| ჩიფსეტი: | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| გამოშვების თარიღი: | 2022, August 10 |
| განზომილება: | Unfolded: 155.1 x 130.1 x 6.3 mmFolded: 155.1 x 67.1 x 14.2-15.8 |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1812x2176 (folded) 904x2316 (cover) |
| USB პორტი: | USB Type-C 3.2, USB On-The-Go |
| სელფი კამერა: | 4 MP, f/1.8, 26mm (wide), 2.0µm, under display |
| წონა: | 263 |
| მთავარი კამერა: | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 12L, One UI 4.1.1 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass Victus+) (folded), plastic front (unfolded), glass back (Gorilla Glass Victus+), aluminum frame |
| სიმ ბარათი: | Up to two Nano SIM and one eSIM |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass Victus+ (Cover Display) |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | Cover camera: 10 MP, f/2.2, 24mm (wide), 1/3", 1.22µm |
| კამერა 2: | 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| დინამიკები: | კი |
| მიკროფონი: | კი |
| სტერეო: | კი |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@60fps, 1080p@60/240fps |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 4400 mAh, 25W |
| ჩიფსეტი: | Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| ეკრანის ტიპი: | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
| სელფი კამერა: | 4 MP, f/1.8, 26mm (wide) |
| კამერა: | 50 MP, f/1.8; 10 f/2.4; 12 f/2.2 |
| დინამიკები: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| ფერი: | ბეჟი |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |
| მეხსიერება: | 256 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 |

