მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიSamsung Galaxy Z Fold5 Icy Blue 256GB
Samsung Galaxy Z Fold5 Icy Blue 256GB
Elite • ელიტიარ არის მარაგში






Galaxy Z Fold 5 Light Blue 256 GB SM-F946BLBBCAU
| GPS: | კი |
| NFC ტექნოლოგია: | კი |
| სელფი კამერის დამატებითი თვისება: | HDR |
| ტექნოლოგია: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, HDR, panorama |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 GB |
| USB პორტი: | usb type-c 3.2 |
| ეკრანის ზომა: | 7.6 |
| კამერა 3: | 12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultrawide), 1.12µm |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1812x2176 (folded) 904x2316 (cover) |
| სელფი კამერა: | 4 MP, f/1.8, 26mm (wide), 2.0µm, under display |
| გრაფიკული პროცესორი: | Adreno 740 |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| ჩიფსეტი: | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| ეკრანის ტიპი: | Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Li-Po 4400 mAh, 25W |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| სტერეო: | ✔ |
| ფერი: | ცისფერი |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM and eSIM or Dual SIM (2 Nano-SIMs and eSIM, dual stand-by) |
| გამოშვების თარიღი: | 2023, July 26 |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 13, One UI 5.1.1 |
| დამატებითი ინფორმაცია: | IPX8 water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| დატენვის ტიპი: | 25W wired, 50% in 30 min (advertised) |
| განზომილება: | Unfolded: 154.9 x 129.9 x 6.1 mm / Folded: 154.9 x 67.1 x 13.4 mm |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 8K@24fps, 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+ |
| სენსორები: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer Bixby natural language commands and dictationSamsung DeX (desktop experience support)Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)Ultra Wideband (UWB) support |
| წონა: | 253 g |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass Victus 2) (folded), plastic front (unfolded), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame |
| კამერა 2: | 10 MP, f/2.4, (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| კამერა: | 50 MP, f/1.8, 10 MP, f/2.4, 12 MP, f/2.2, |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |
| მეხსიერება: | 256 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 |



