Samsung QE65Q950TSUXRU
Elite • ელიტიარ არის მარაგში

QE65Q950TSUXRU
| DVB-C: | კი |
| DVB-T: | კი |
| DVB-S: | კი |
| ჩამონტაჟებული სპიკერები: | კი |
| ძაბვა: | 100-240 |
| ხმით ძიება: | კი |
| კაბელი: | Power cable |
| DVB-T2: | კი |
| ხედვის კუთხე: | 178/178 |
| ეკრანის ზომა: | 165(65") |
| ეკრანის გაზიარების ფუნქცია: | კი |
| კედელზე დამონტაჟებადი: | კი |
| DVB-S2: | კი |
| ინტერნეტის მხარდაჭერა: | 1 x Ethernet RJ45 |
| Chromecast: | კი |
| Apple AirPlay: | კი |
| ეკრანის პანელის ტიპი: | VA |
| გამოშვების წელი: | 2020 |
| ოპერაციული სისტემა: | Tizen 5.0 |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 7680x4320 8K |
| ვებ ბრაუზერი: | Samsung internet Browser |
| ეკრანის ტიპი: | Qled |
| ხმის ასისტენტი: | Bixby |
| განათების ტიპი: | Direct Full Aray LED |
| სამაგრებს შორის მანძილი: | 400 x 300 |
| HDMI ვერსია: | 1x 2.1v 3x 2.0 |
| დინამიკის სიმძლავრე: | 70 |
| პანელის ბიტი: | 10 BIT+ 2 FRC |
| სერია: | Qled 9 series |
| განახლების სიხშირე: | 120 |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+ ,Quantum HDR, HLG |
| პროცესორი: | Quantum Processor 8K |
| აპლიკაციების მარკეტი: | Samsung App market |
| აპლიკაციის მხარდაჭერა: | Smartthings |
| Ambient Mode: | კი |
| Auto Motion Plus: | კი |
| თამაშის რეჟიმი: | კი |
| Multi View: | კი |
| უკაბელო კავშირი კომპიუტერთან: | კი |
| პასიური საბუფერი: | კი |
| 360° ხმის დაფარვა: | Object Tracking Sound+ technology |
| USB პორტების რაოდენობა: | 3x |
| ენერგიის მოხმარება (მაქსიმუმ): | 450 |
| ტელევიზორი სადგამის ჩათვლით (WxHxD): | 144,37 x 89,74 x 30,06 |
| ტელევიზორი სადგამის გარეშე (W X H X D): | 144,37 x 82,84 x 1,69 |
| წონა სადგამის ჩათვლით: | 35 |
| წონა ფეხის გარეშე: | 28 |
| ყუთის ზომა (WxHxD): | 162,5 x 94,7 x 19,5 |
| დისტანციური მართვის პულტი: | TM2180E |
| DVB-C: | კი |
| DVB-T: | კი |
| DVB-S: | კი |
| ჩამონტაჟებული სპიკერები: | კი |
| ხმით ძიება: | კი |
| DVB-T2: | კი |
| ეკრანის გაზიარების ფუნქცია: | კი |
| კედელზე დამონტაჟებადი: | კი |
| DVB-S2: | კი |
| Chromecast: | კი |
| Apple AirPlay: | კი |
| Ambient Mode: | კი |
| Auto Motion Plus: | კი |
| თამაშის რეჟიმი: | კი |
| Multi View: | კი |
| უკაბელო კავშირი კომპიუტერთან: | კი |
| პასიური საბუფერი: | კი |
| DVB-C: | ✔ |
| DVB-T: | ✔ |
| DVB-S: | ✔ |
| ჩამონტაჟებული სპიკერები: | ✔ |
| ხმით ძიება: | ✔ |
| DVB-T2: | ✔ |
| ეკრანის გაზიარების ფუნქცია: | ✔ |
| კედელზე დამონტაჟებადი: | ✔ |
| DVB-S2: | ✔ |
| Chromecast: | ✔ |
| Apple AirPlay: | ✔ |
| Ambient Mode: | ✔ |
| Auto Motion Plus: | ✔ |
| თამაშის რეჟიმი: | ✔ |
| Multi View: | ✔ |
| უკაბელო კავშირი კომპიუტერთან: | ✔ |
| პასიური საბუფერი: | ✔ |