მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიXIAOMI - Poco X7 Pro 12GB/512GB Black
XIAOMI - Poco X7 Pro 12GB/512GB Black
Elite • ელიტიარ არის მარაგში








Poco X7 Pro 12GB/512GB Black
| ფერი: | შავი |
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| ეკრანის ტიპი: | AMOLED |
| სენსორები: | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| WLAN: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| წონა: | 195 g |
| ეკრანის ზომა: | 6.67 |
| GPS: | ✔ |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1220x2712 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 12 |
| მეხსიერება: | 512 |
| გამოშვების თარიღი: | 2025, January 09 |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.25 GHz Cortex-A725 & 3x3.0 GHz Cortex-A725 & 4x2.1 GHz Cortex-A725) |
| ჩიფსეტი: | Mediatek Dimensity 8400 Ultra (4 nm) |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 15, HyperOS 2 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G720 MC7 |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass 7i |
| სიმ ბარათი: | Nano Sim + Nano Sim |
| დატენვის ტიპი: | 90 W |
| კამერა 2: | 8 MP, f/2.2, 15mm (ultrawide) |
| კამერა: | 50 MP, f/1.5, 26mm (wide) |
| სელფი კამერა: | 20 MP, f/2.2, 25mm (wide) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K 60FPS |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p 30fps |
| განზომილება: | 160.8 x 75.2 x 8.3 mm |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Si/C Li-Ion 6000 mAh |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass 7i), plastic back, silicone polymer back (eco leather |
| დამატებითი მახასიათებელი: | 120 Hz. 3200 Nits (Peak) |


