მთავარიტექნიკამობილური ტელეფონები და აქსესუარებიმობილური ტელეფონებიXiaomi Poco X7 Pro 8GB/256GB Yellow
Xiaomi Poco X7 Pro 8GB/256GB Yellow
Elite • ელიტიარ არის მარაგში
















Poco X7 Pro 8GB/256GB Yellow
| USB პორტი: | USB Type-C 2.0 |
| სელფი კამერის ვიდეო რეზოლუცია: | 1080p@30fps |
| სენსორები: | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| ტექნოლოგია: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| კამერის დამატებითი თვისება: | LED flash, HDR, panorama |
| წონა: | 195 g |
| ფერი: | ყვითელი |
| WLAN: | ✔ |
| დინამიკები: | ✔ |
| მიკროფონი: | ✔ |
| ეკრანის ზომა: | 6.67 |
| GPS: | ✔ |
| NFC ტექნოლოგია: | ✔ |
| ეკრანის რეზოლუცია: | 1220x2712 |
| მეხსიერება: | 256 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 |
| სელფი კამერა: | 20 MP, f/2.2, 25mm (wide), 1/4.0", 0.7µm |
| გამოშვების თარიღი: | 2025, January 09 |
| კამერა: | 50 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1/1.95", 0.8µm, PDAF, OIS |
| განზომილება: | 160.8 x 75.2 x 8.3 |
| პროცესორი: | Octa-core (1x3.25 GHz Cortex-A725 & 3x3.0 GHz Cortex-A725 & 4x2.1 GHz Cortex-A725) |
| ეკრანის ტიპი: | AMOLED, 68B colors, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 1400 nits (HBM), 3200 nits (peak) |
| ვიდეო რეზოლუცია: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, HDR10+, gyro-EIS, OIS |
| ჩიფსეტი: | Mediatek Dimensity 8400 Ultra (4 nm) |
| ოპერაციული სისტემა: | Android 15, HyperOS 2 |
| გრაფიკული პროცესორი: | Mali-G720 MC7 |
| აწყობა: | Glass front (Gorilla Glass 7i), plastic back, silicone polymer back (eco leather) |
| ეკრანის დაცვა: | Corning Gorilla Glass 7i |
| კამერა 2: | 8 MP, f/2.2, 15mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm |
| სიმ ბარათი: | Nano-SIM + Nano-SIM IP68/IP69 dust tight and water resistant (high pressure water jets; immersible up to 1.5m for 30 min) |
| ელემენტის ტიპი/ზომა: | Si/C Li-Ion 6000 mAh, 90W wired |


